Mokinių taryba

Gustė Petrulevičiūtė.

VARĖNOS R. MERKINĖS VINCO KRĖVĖS GIMNAZIJOS

MOKINIŲ TARYBOS NARIŲ SĄRAŠAS

1. Kotryna Černiauskaitė (IV g. klasė)
  2. Gustė Petrulevičiūtė (IV g. klasė)
  3. Inesa Saveiskytė (IVg. klasė)
  4. Kamila Antanevičiūtė (IV g. klasė)
  5. Austėja Tarailaitė (III g. klasė)
  6. Karolina Mašalaitė (III g. klasė)
  7. Rugilė Sinkevičiūtė (III g. klasė)
  8. Rugilė Plutuliavičiūtė (II g. klasė)
  9. Karolina Šataitė (II g. klasė)
  10. Miglė Kvaraciejūtė (I g. klasė)
  11. Otelija Kašėtaitė (I g. klasė)
  12. Rapolas Matuliauskas (8 Klasė)
  13. Faustė Varanavičiūtė (8 klasė)

Mokinių gimnazijos prezidentė – Rugilė Sinkevičiūtė

Mokinių tarybos tikslas: Atstovauti mokinių interesams dalyvaujant gimnazijos valdyme, prisidėti prie gimnazijos tikslų ir uždavinių įgyvendinimo bendradarbiaujant su gimnazijos vadovais bei gimnazijos bendruomene.

2022-2023 m. veiklos, akcijos ir iniciatyvos.

Naktis mokykloje

Ilgai laukta Naktis mokykloje sugrįžooooo! Pagaliau vėl galime nevaržomi šėlioti ir linksmintis. Tokiomis nuotaikomis Merkinės V. Krėvės gimnazijos bendruomenė pasitinka Vasario – 16 – ąją. Taip Lietuvos gimtadienį švenčiame jau ne pirmą kartą. Šventė prasidėjo Tautiška giesme, gimnazijos direktorės, Mokinių prezidentės sveikinimu. Daug emocijų sukėlė filmo ,,Simarono žirgas“ peržiūra. Pasirodo, siekiant savo tikslo svarbiausia nepažabojama dvasia. O lietuviai ją tikrai turi. Tai parodėme visada laukiamoje ,,Kukumbalio“ vakaronėje. Sulaukėme ir viešnios – Merkinės kultūros centro direktorės Aistės Šlajūtės, kurią atlydėjo mūsų gimnazistai, užsiimantys aktyvia veikla ir kultūros centre. Pasirodo, visas pasaulis mums po kojomis – tereikia norėti. Įtikėjome tuo, paklausę viešnios pasakojimo. O kokia gi šventė be diskotekos. Buvo ir ji. Šokome trypėme pagal lietuviškos muzikos ritmus – juk švenčiame Lietuvos gimtadienį. Naktis įpusėjo, tačiau miego norisi dar ne visiems. Atsirado ir norinčių pasportuoti, pažaisti stalo žaidimus, tiesiog ramiai pabendrauti su bendraklasiais, mokytojais. Tai toks tas Lietuvos gimtadienis – linksmas, jaunatviškas, spalvingas ir labai energingas. Su gimtadieniu, Lietuva.

Kalėdinė savaitė.

Paskutinė metų savaitė mūsų gimnazijoje pulsavo kalėdiniu ritmu. ,,Šią savaitę bus viskas apie Kalėdas“, – taip nusprendė Mokinių taryba.

Nuo pat pirmadienio po visą gimnaziją pasklido pačių gardžiausių kalėdinių meduolių kvapai. Vaišinome, vaišinomės, dalinomės, skanavome… Antradienį tiek mokiniai, tiek mokytojai puošėsi kalėdinėmis kepurėmis. Šypsena garantuota. Trečiadienį akys raibo nuo kalėdinių spalvų. Raudona, žalia, balta, blizgi – pasirodo, Kalėdos labai spalvota šventė. Ketvirtadienis – pats metas iš spintos traukti patį gražiausią kalėdinį megztinį. Kada gi, jeigu ne dabar. Ir pagaliau – penktadienis – kalėdinio siautulio diena.  Triukšmingai ir linksmai visus nuo pat ankstyvo ryto pasitiko Mokinių tarybos atstovai. Vėliau – jautrus ir prasmingas mokinių sveikinimas visai gimnazijos bendruomenei. Po jo pradinių klasių mokiniai išskubėjo dabintis kaukėmis ir ruoštis šventiniam karnavalui, o vyresnieji džiazavo. ,,Kalėdų džiazas“  – taip pavadinome pamokas kalėdiniu ritmu. Paskutinė diena mokykloje pasibaigė šiltomis, jaukiomis, o kai kur kaip tik – linksmomis ir triukšmingomis popietėmis klasėse. Pasitikti gražiausių metų švenčių išskubėjome kupini įspūdžių ir šventiškos nuotaikos. Tikime, kad ir kitais metais gimnazijoje netils juokas, sklandys geros emocijos, o mokinių ir mokytojų veidai švytės vien tik šypsenomis.

Mokinių prezidento rinkimai.

Šiandien mūsų gimnazijoje vyko Gimnazijos   mokinių prezidento rinkimai. Balsavimo rezultai:

1. Nojus Sukackas – 24 balsai;
  2. Karolina Šataitė – 30 balsų;
  3. Rugilė Sinkevičiūtė – 64 balsai.

Sveikiname Merkinės Vinco Krėvės gimnazijos Mokinių prezidentę RUGILĘ SINKEVIČIŪTĘ!!!! 💥

Halloweenas.

Štai ir praūžė ilgai lauktas HALLOWEENAS. Nuo ankstaus ryto  gimnazijoje šurmuliavo raganos, klounai, siaubų filmų veikėjai ir daugybė kitų personažų. Džiugu, jog paskutinė diena prieš atostogas buvo tokia smagi ir džiugi visiems! O dabar gražių ir turiningų atostogų!

Pyragų diena.

Lapkričio mėnuo Merkinės V. Krėvės gimnazijoje pakvimpa   pyragais. Ir ne tik… Pyragų kvapas atnešą atjautą silpnesniam, dalijimosi bei aukojimo džiaugsmą.

Visa gimnazijos bendruomenė šventė ,,Pyragų dieną“. Šią šventę tradiciškai inicijuoja gimnazijos Mokinių taryba. Dalinomės gardžius pyrago gabalėliu, skanavome kvapnią arbatą, bet svarbiausia – dalyvavome ,,Išsipildymo akcijoje“.

Akcijos metu suaukota net 600 eurų. Visi jie jau keliauja į pagalbą sergantiems mūsų mažiesiems draugams. Gera, kai gali dalintis. Ir ne tik pyragu. Gera, kai gali dalintis gerumu.